Spor

Spor

Bostanlıda Pilates Kursu

* Pilates ile; sıkı, formda ve esnek bir vücut yapısına sahip olabilecek, fiziksel ve ruhsal olarak rahatlayacak, yoğun yaşamın getirdiği stres faktöründen arınacak ve nefes egzersizleri ile nefesinizi ve diaframınızı doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Özellikle kas yapısı kısa olanların kasları uzayacak, zayıf olan karın kasları güçlenecek, doğru posture ve alignment ( duruş ve vücut çizgisi ) kazanacaksınız. Ayrıca; bel, boyun fıtığı, kas ve eklem ağrılarından kurtularak, sağlıklı bir yapıya kavuşacak ve kalıcı bir şekilde kilo verebilme, imkanı bulacaksınız.

 

 İzmir Karşıyaka Bostanlı Özel Bestem Bale Kursu'nda yetişkinlerin katılabildikleri Pilates Matwork Programımız ile; sıkı, fit bir vücuda sahip olacak, kas oranınızı arttırarak metabolizmanızı hızlandıracak, kaslarınızı uzatarak daha esnek bir yapıya kavuşacaksınız. Pilates ile vücudunuzu disiplinize edecek, omurga ve eklem sorunlarına çözüm bulacak ve duruş bozukluklarınızdan kurtulacaksınız.

 Özel Bestem Bale Kursu'nda Pilates kadromuz; Pilates Matwork Sertifikalı, alanlarında uzman, anatomi bilgisine sahip,deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

 Sabah ve akşam grup seçenekleri sunulan Pilates eğitimlerimizde sınıflarımız maksimum 10 kişiliktir. Dersler haftada 2 gün 1'er saat olarak yapılmaktadır.

 

Zumba Kursu

Bostanlı zumba kursu

ZUMBA EĞİTİMİ

* Zumba; günümüzde dünyada hızla yayılmakta olan, Latin Dans (salsa, reggaeton, merengue, cumbia) adım ve ritim ve müzikleri ile harmanlanmış, eğlenceli bir fitness türüdür. Zumba; durağan ve birebir yapılan spor türlerinden hoşlanmayanlar için uygun, son derece hareketli, eğlendirici ve kondüsyon arttırıcı bir aktivitedir. Her yaş grubundan katılımcıya hitap etmesi ve kolay dans adımları kullanılarak yapılması Zumbayı günümüzde en yaygın ve gözde sporlardan biri haline getirmiştir.

Zumba Derslerimiz;

- Bestem Bale Kursu'nda her Zumba kursu bir ''Parti'' tadında geçmektedir.

- Zumba ile dans edip eğlenirken,kaslarınızı çalıştıracak ve saatte 400-600 kalori harcayarak kilo verecek, form tutacaksınız.

 

 İzmir Karşıyaka Bostanlı Özel Bestem Bale Kursu'nda dans ile sporun birleştiği tüm dünyayı sarsan Zumba ile eğlenirken,saatte 400-600 kalori harcayarak,kilo verme ve form tutma imkanı bulacaksınız. Zumba dansı ile yeniden enerji toplayabilirsiniz.

 Zumba Derslerimiz; profesyonel,tecrübeli, Zumba Sertifikalı, yurt içi ve yurt dışı Zumba Party ve Zumba Masterclass'larına düzenli olarak katılarak yenilikleri takip eden eğitmenlerce sürdürülmektedir.

 Zumba derslerimiz haftada 2 gün 1'er saat olarak sürdürülmektedir.- Derslerimiz,alanlarında profesyonel Zumba Fitness Training Sertifikalı eğitmenler eşliğinde sürdürülmektedir.

- Gündüz ve akşam grup seçeneklerimiz mevcuttur.

- Derslerimiz haftada 2 gün 1'er saat olarak yapılmaktadır.

 

Çocuk Zumbası

 

Çocuk Zumbası (Zumbatomic)

* Bestem Bale Kursu'nda Zumba dersleri ile öğrencilerimiz; dans ve sporu sevecek, eğlenecek, iskelet ve kas sistemlerleri güçlenerek doğru bir fiziksel gelişim göstereceklerdir. Ayrıca;yoğun geçen okul yaşamlarının stresinde arınarak, ruhsal olarak rahatlayacaklardır. Öğrencilerimiz,katıldıkları bu aktivite ile yeni arkadaşlarla tanışıp sosyalleşecek, tertiplenen gösterilere katılarak artistik yönlerini geliştirecek ve özgüven sahibi olacaklardır.,

 

Çocuk Zumbası Derslerimiz;

* ''Çocuk Zumbası (Zumbatomic) Sertifikalı'' eğitmenler eşliğinde sürdürülmektedir.

* Programlarımızı öğrencilerimizin okul programlarına uygun bir şekilde düzenlemekteyiz.

* Derslerimiz; 4-6,5 yaş için haftada 1 gün 1 saat, 7 yaş ve üzeri için haftada 1 gün 1 saat 30 dk. olarak yapılmaktadır.

- Yeni dönem kurs kayıtlarımız her yıl Eylül ayı itibari ile başlamaktadır.

- Ekim ayı başında başlayan kurs programımız,her yıl Haziran ayı sonunda tertiplenen yılsonu gösterisi ile son bulmaktadır.Öğrencilerimiz yıl içerisinde hazırlanan koreografileri gösterilerde sergilemektedirler.

- %10 Kardeş ve grup indirimleri uygulanmaktadır.

 

 İzmir Karşıyaka Bostanlı Özel Bestem Bale Kursu'nda ; 4 yaşından itibaren her yaş grubu öğrencinin katılabileceği Çocuk Zumbası ile çocuklarımız sağlıklı bir fiziksel gelişim gösterecek, dans ve ritim duygularını geliştirirken eğlenecek ve spor yapacaklardır. Zumba kursu ile enerjik ve eğlenceli zaman geçirebilirler.

 Eğitmenlerimiz;alanlarında uzman,deneyimli, Zumbatomic (Çocuk Zumbası) Sertifikalı,Yurt içi ve yutdışı Zumba Party ve Zumba Masterclass 'larına düzenli olarak katılarak yenilikleri takip etmektedirler.