Bestem Bale ve Dans Kursu İzmir

DÜĞÜN DANSI KURSU

DÜĞÜN DANSI KURSU

Bu unutulmaz gününüzü eşsiz kılmak için Düğün Dansı derslerimize katılarak konuklarınıza hoş bir süpriz yapabilir,güzel anılar bırakabilirsiniz.

Düğün Dansı derslerinde çiftler;hayallerinde belli bir dans türü ya da müzik varsa;profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde harika bir koreografi öğrenerek sergileyebilirler. Katılımcıların, sergilemek istedikleri dans türü ya da müzik ile ilgili herhangi bir fikir ve tecrübeleri yoksa eğitmenlerimiz çiftlerin istek, beklenti ve hayallerine uygun müziklerle onların tarzlarına uygun koreografiler hazırlamaktadırlar.

Düğün Dansı Türleri

Romantik Dans Türleri: Vals, Tango, Slow Danslar, Modern Danslar
Hareketli Dans Türleri: Salsa, Twist, Cha Cha, Swing, Rock’n Roll

Düğün Dansı dersleri 4+1 toplam 5 saat ders olarak yapılmaktadır. Son ders genellikle son bir Prova niteliğindedir. Gelinlikle ve gelin ayakkabısı ile Düğünün gerçekleştirileceği mekanda yapılır. Koreografiyi daha mükemmel hale getirmek ve çiflerin streslerini aşmaları için çok önemlidir.

Derslerin Düğüne yakın tarihlerde alınması koreografilerin unutulmaması açısından olumludur. Özel ders niteliği taşıyan Düğün Dansı dersleri için, yoğun iş temposunda çalışan katılımcılara kolaylıkla gün ve saat programlaması yapabilmekteyiz.