Bestem Bale ve Dans Kursu İzmir

MODERN DANS KURSU (ÇAĞDAŞ DANS)

MODERN DANS KURSU (ÇAĞDAŞ DANS)

İzmir Karşıyaka Bostanlı Özel Bestem Bale Kursu‘nda 12 yaş ve üstü yaş gruplarının katılabilecekleri İzmir Dans kursu derslerimiz; MSÜ Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü mezunu, yurt dışında eğitim almış, work shoplara katılmış Profesyonel eğitmenlerce sürdürülmektedir.

Özel Bestem Bale Kursu’nda hobi amaçlı sınıflarımızın yansıra; Konservatuarların Modern Dans Bölüm sınavlarına hazırlanan öğrenciler için eğitim programları da sunmaktayız.

Ders İçeriği; Warm Up (Isınma), Modern Dans Teknik (Release), Improvisation (Doğaçlama) ve Cool Down gibi bölümlerden oluşmaktadır. Öğrencilerimiz ayrıca; Koreografi çalışmalarında yer alarak sahne deneyimi yaşama imkanları da bulabilmektedirler.

MODERN DANS SERTİFİKA PROGRAMLARI

MEB. bağlı olan kursumuzda MEB. onaylı Müfredat Programları uygunlanmaktadır. Bu sertifika programı toplam 4 seviyeden oluşmaktadır.

1- Başlangıç Seviyesi
2- Temel Seviye
3- Orta Seviye
4- İleri Seviye

4 Yıl süren Modern Dans Sertifika Programı ile, kursiyerlerimiz her seviye sonunda MEB. Komisyon Sınavına tabi tutulurlar. Tüm seviyeleri tamamlayarak başarılı olan öğrenciler, MEB. onaylı Sertika alırlar. bu sertifika ile; Dans Eğitmeni olmaya hak kazanırlar.

Modern Dans Derslerine katılmak için, daha önceden Klasik Bale eğitimi almış olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Derslerimiz 12 yaş ve üstü tüm katılımcılara açıktır.

* Yeni dönem kayıtlarımız her yıl 15 Ağustos itibari ile başlamaktadır. Eylül ayında başlayan derslerimiz, yine her yıl Haziran ayı ortasında tertiplenen yılsonu gösterisi ile son bulmaktadır.