Bestem Bale ve Dans Kursu İzmir

HİP HOP EĞİTİMİ

HİP HOP EĞİTİMİ

Hip Hop günümüz popüler danslarındandır. İzmir Özel Bestem Bale Kursu’nda; Hip Hop derslerimize katılan öğrencilerimiz; yoğun okul yaşamlarının stresinden arınırlarken, dans etmenin çoşkusunu yaşamaktadırlar. Ayrıca; daha esnek, daha sağlıklı bir vücut yapısı kazanmakta, duruş bozukluklarından kurtularak, doğru bir fizyonomi, posture ve alignment (duruş ve vücut çizgisi) kazanmaktadırlar. Hip Hop Dans kursu sevilen dans türlerinden biridir.

Hip Hop ve Modern & Jazz Dans Derslerimiz ;

* Ders programlarımızı öğrencilerimizin okul programlarına uygun bir şekilde düzenlemekteyiz.
* Yeni dönem kayıtlarımız her yıl 15 Ağustos ayı itibari ile başlamaktadır.
* Kayıt döneminde öğrencilerimiz, yaş ve seviyelerine göre gruplandırılarak, uygun sınıflara yerleştirilmektedirler.
* Eylül ayı itibari ile başlayan kurs programımız; Haziran ayı sonunda tertiplenen Yılsonu Gösterisi ile son bulmaktadır.
* Öğrencilerimiz yıl içerisinde hazırlanan koreografi çalışmalarını, ara gösteriler ve yılsonunda tertiplenen gösterimizde sergilemektedirler.

İzmir Karşıyaka Bostanlı Özel Bestem Bale ve Dans Kursu’nda; yaş ve seviyelere göre gruplandırdığımız, Hip hop sınıflarımızda ; RNB, Funk, Street Jazz ve günümüz popüler danslarından koreografiler çalışılmaktadır. Dans dersleri ile öğrencilerimiz; yoğun okul yaşamlarının stresinden arınmakta, sağlıklı, formda bir fiziksel ve ruhsal yapı edinmektedirler. Eğlenceli vakit geçirirken, yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmektedirler.

Öğrencilerimizin okul ders programlarına göre ayarladığımız,  Yıl içerisinde çalışılan koreografiler Yılsonu ve ara gösteriler ile sergilenmekte, böylelikle öğrencilerimiz özgüven ve paylaşım ve teknik gelişimleri açısından çok önemli olan, sahne deneyimi yaşama şansı da bulabilmektedirler.