Bestem Bale ve Dans Kursu İzmir

LATİN DANS KURSU

LATİN DANS KURSU

Bestem Bale Kursu‘nda Sosyal Latin Dansları eğitimlerimiz; alanlarında uzman, deneyimli, federasyona bağlı eğitmenler eşliğinde sürdürülmektedir.

Derslerimiz haftada 2 gün 1’er saat (teknik ders & pratik) olarak yapılmaktadır.

– Yeni dönem kurs kayıtlarımız her yıl Eylül ayı itibari ile başlamaktadır.

– Derslere katılım için partner zorunluluğu bulunmamaktadır.

– %10 Partner ve grup indirimleri uygulanmaktadır.

İzmir Karşıyaka Bostanlı Özel Bestem Bale ve Dans Kursu’nda Yetişkinler için Latin Dansları Kursu Sınıflarımızda; Salsa, Cha cha, Bachata, Merengue adımları ile harmanlanan derslerimizde sizlere, eğlenceli bir aktivite ve ortam sunmaktayız. Federasyona bağlı, profesyonel, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda derecelere sahip eğitmenlerden Teknik ve Pratik dersler alırken, yine eğitmenleriniz eşliğinde, İzmir Eğlence Mekanlarında Pratik yapma imkanı bulacak, yeni dostluklar edinecek,eğlenceli ve kaliteli vakit geçireceksiniz.

Özel Bestem Bale Kursu’nda Latin Dansı derslerimiz haftada 1 saat (teknik),1 saat (Pratik) olmak üzere,toplam 2 saat yapılmaktadır.

Dans kursu katılım için partner zorunluğu bulunmamakta, çift ve grup indirimleri uygulanmaktadır.

Özel Bestem Bale Kursu; başarılarını, Devlet Opera ve Balesi bünyesinde tertiplenen Çocuk Balesi Şenlikleri, Tepekule, AKM. Gençlik Tiyatrosu, Ahmet Priştina Kültür Merkezi ve İzmir Sanat Merkezi’nde tertiplenen Yılsonu Gösterileri ayrıca Rotaract Kulübü ve Karşıyaka Sınav Koleji gibi Çeşitli Şenlik, Açılış ve Dernekler yarına tertiplenen gösteriler ile taçlandırmıştır.