Bestem Bale ve Dans Kursu İzmir

PİLATES KURSU

PİLATES KURSU

Pilates ile; sıkı, formda ve esnek bir vücut yapısına sahip olabilecek, fiziksel ve ruhsal olarak rahatlayacak, yoğun yaşamın getirdiği stres faktöründen arınacak ve nefes egzersizleri ile nefesinizi ve diaframınızı doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Özellikle kas yapısı kısa olanların kasları uzayacak, zayıf olan karın kasları güçlenecek, doğru posture ve alignment ( duruş ve vücut çizgisi ) kazanacaksınız. Ayrıca; bel, boyun fıtığı, kas ve eklem ağrılarından kurtularak, sağlıklı bir yapıya kavuşacak ve kalıcı bir şekilde kilo verebilme, imkanı bulacaksınız.

İzmir Karşıyaka Bostanlı Özel Bestem Bale ve Dans Kursu’nda yetişkinlerin katılabildikleri Pilates Matwork Programımız ile; sıkı, fit bir vücuda sahip olacak, kas oranınızı arttırarak metabolizmanızı hızlandıracak, kaslarınızı uzatarak daha esnek bir yapıya kavuşacaksınız. Pilates ile vücudunuzu disiplinize edecek, omurga ve eklem sorunlarına çözüm bulacak ve duruş bozukluklarınızdan kurtulacaksınız.

Özel Bestem Bale Kursu’nda Pilates kadromuz; Pilates Matwork Sertifikalı, alanlarında uzman, anatomi bilgisine sahip,deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

Pilates eğitimlerimizde sınıflarımız maksimum 10 kişiliktir. Dersler haftada 2 gün 1’er saat olarak yapılmaktadır.